Søren Nitte Niller

Sören on mõõdukalt romantiline, naisi ja suhtlust armastav taani päritolu noormees. Söreni mõtlemises ja väljenduses on meheks olemine tähtsal kohal, kuid kaunis tihti kohtab tema tegemistes ja olekutes poisilikku mõõdet.

Kirjanduslikus väljendusviisis ei kasuta Sören väga pikki heietusi, kuid kohati võib-olla voolav. Armastab elegantsi, ilusaid asju, on Taani üldise fooni taustal väljapaistev, kannab vähemalt kolmel päeval nädalast pintsakut.

Vahete-vahel esineb Söreni ütlemistes kübeke melanhoolset taustatooni, tulenevalt Taani pimedatest, masendavatest talvedest ja üleüldisest ühiskonnas levinud kinnisusest võõrastega suhtlemisel.

Söreni sõnapintsak istub vaatamata oma noorusele hästi!

Söreni 2018 aasta suve lõpus ilmunud lühiraamat „Viis päeva, seitse lugu“ sobib siinsesse ilma kui värskelt nopitud küps, maitseküllane põhjamaine mari. Söreni vahendusel avanevad lugejale erinevad tunde- ja aistinguväljad, puudutatakse inimhoovuseid ja -suhteid, tekib kaleidoskoopne muster noore mehe sisemaailmast.

Haara kaasa oma parim sõber ja lemmikjook, soeta enda nutiseadmesse Söreni sõnakimp Elisa Raamatu äpi vahendusel või sulle meelepärase Eesti e-raamatupoe kaudu ning seigelge kõik koos avarustes!